Contacta

Secretaria


CARME LUQUE
Telèfon: 934 219 529, ext. 206
Horari d’atenció al públic: 9:00h. a 17:00h.
cluque@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

C/Almeria 57

monica-garcia
MÒNICA GARCIA
Telèfon: 934 219 529, ext. 201
Horari d’atenció al públic: 8:00h. a 16:00h.
monicagarcia@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat



LALI ARRUFAT
Telèfon: 934 219 529, ext. 205
Horari d’atenció al públic: 16:00h. a 18:30h.
larrufat@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

C/Gavà 50

CantosIsabel
ISABEL CANTOS
Telèfon: 934 219 529, ext. 401
Horari d’atenció al públic: 8:00h. a 15:00h.
icantos@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


SolerMerce
MERCÈ SOLER
Telèfon: 934 219 529
Horari d’atenció al públic: 15:00h. a 17:00h.
msoler@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


UrreaCarme
CARME URREA
Telèfon: 934 219 529
Horari d’atenció al públic: 17:00h. a 19:00h.
carmeurrea@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

VinuesaLaura
LAURA VINUESA
Telèfon: 934 219 529, ext. 207
Horari d’atenció al públic: 10:00h. a 18:00h.
lvinuesa@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


BarberaAngels
ÁNGELS BARBERÀ
Telèfon: 934 219 529 ext. 207
Horari d’atenció al públic: 9:00h. a 17:00h.
abarbera@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

LisbonaSonia
SONIA LISBONA
Telèfon: 934 219 529, ext. 203
Horari d’atenció al públic: 9:00h. a 17:00h.
slisbona@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

Coordinació


Rosa Cabré Ensenyat
Telèfon: 934 219 529
rcabre@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

ZamoraVictoria
VICTÒRIA ZAMORA
Telèfon: 934 219 529
vzamora@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


MARTA DÍAZ
Telèfon: 934 219 529
mdiaz@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


ÀNGELS GÓMEZ
Telèfon: 934 219 529
agomez@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

LOURDES-TARAFA
LOURDES TARAFA
Telèfon: 934 219 529, ext. 153
Horari d’atenció al públic: 8:45h. a 17:15h.
ltarafa@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


LALI ARRUFAT
Telèfon: 934 219 529, ext. 205
Horari d’atenció al públic: 10:30h. a 18:00h.
extra_lectives@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

Direcció

ana-mitjans
ANA MITJANS
Telèfon: 934 219 529
amitjans@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

JOSEP-MA.-MARTORELL
JOSEP MA. MARTORELL
Telèfon: 934 219 529
jmmartorell@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

BELÉN HERNÁNDEZ
BELÉN HERNÁNDEZ
Telèfon: 934 219 529
bhernandez@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat


Junta de l’AFBSM
Telèfon: 934 219 529
apbsm@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

gpd
Mares i Pares Delegats
Telèfon: 934 219 529
gpd@escola-proa.cat

gmpd@escola-proa.cat

*Camps obligatoris

Accepto les condicions de protecció de dades

Protecció de dades:
Aquestes dades s’utilitzaran únicament per enviar informació de l’escola, es guardaran en un fitxer propietat de l’Associació de Pares Bordeta St. Medir G08477374. Podeu sol•licitar l’accés, rectificació, cancel•lació o oposició a escolaproa@escola-proa.cat

Personal de l’escola

Raquel Rodríguez

PERSONAL DE CUINA

INFANTIL
P3A Núria Pi Murugó nuriapi@escola-proa.cat
P3B Xènia Buján Marcet xbujan@escola-proa.cat
P4A Miriam Baixas González mbaixas@escola-proa.cat
P4B Cristina Martínez cmartinez@escola-proa.cat
P5A Marta Xarles Ribas mxarles@escola-proa.cat
P5B Montserrat Alós Izquierdo montsealos@escola-proa.cat
Coordinació Rosa Cabré Ensenyat rcabre@escola-proa.cat
Mireia Ferrés Moreno mferres@escola-proa.cat
Neus Andrés Bacardit nandres@escola-proa.cat
Montserrat Sardà Rico msarda@escola-proa.cat
Arola Claramunt Vergara aclaramunt@escola-proa.cat
PRIMÀRIA
1A Núria Ferrer Vilaseca rmfarres@escola-proa.cat
1B Marta Navarro Sacristán manavarro@escola-proa.cat
2A Rosa Maria Farrés Vilas nferrer@escola-proa.cat
2B Sandra Martínez Collado smartinez@escola-proa.cat
3A Elisa Pujadas Garriga epujadas@escola-proa.cat
3B Cristina Robles Leiva crobles@escola-proa.cat
4A Anna Farrés Vilas afarres@escola-proa.cat
4B Susana Giménez Cisneros sgimenez@escola-proa.cat
5A Carles Pahisa Solanas cpahisa@escola-proa.cat
5B Marta Conde Cros mconde@escola-proa.cat
6A Ma Àngels Vallbé Fernández mvallbe@escola-proa.cat
6B Bernat Jou Delgado bjou@escola-proa.cat
Coordinació M.Victòria Zamora Muela vzamora@escola-proa.cat
Elisabeth Riquelme Gutiérrez eriquelme@escola-proa.cat
Montserrat Bayo Sobrecasas mbayo@escola-proa.cat
Maria Viñeta Balsells mvineta@escola-proa.cat
Maria Dolors Grífols Vila dgrifols@escola-proa.cat
Gemma Muntaner Anguera gmuntaner@escola-proa.cat
Genís Barcons Ribalta gbarcons@escola-proa.cat
Alba Morros Andrés amorros@escola-proa.cat
Maria Teresa Romero Mumbert mromero@escola-proa.cat
Mª Ester Tobeña Rosellón etobena@escola-proa.cat
Júlia Plasencia Fernández jplasencia@escola-proa.cat
Elisa Soro esoro@escola-proa.cat
ESO
1 ESO A Jordi Borràs jborras@escola-proa.cat
Frantzes Xabier Gual Remírez xgual@escola-proa.cat
1 ESO B Mar Manrique Flores mmanrique@escola-proa.cat
M. Mercè Fontelles Castañé mfontelles@escola-proa.cat
2 ESO A Mercè Martín Coma memartin@escola-proa.cat
Joaquim Mairal Cànovas jmairal@escola-proa.cat
2 ESO B Núria Català ncatala@escola-pora.cat
Àngels Piracés Balagué apiraces@escola-proa.catm
3 ESO A MªAngels Figuerola Escrig mfiguerola@escola-proa.cat
Juan José López Mateos jjlopez@escola-proa.cat
3 ESO B Enric Mujal emujal@escola-proa.cat
Montserrat Silva Cintas msilva@escola-proa.cat
4 ESO A Alfons Moreno Soriano almoreno@escola-proa.cat
Ana Isabel Carrión Nos acarrion@escola-proa.cat
4 ESO B Jordi Álvarez García jalvarez@escola-proa.cat
Carmen Mateo de Molina cmateo@escola-proa.cat
Coordinació Marta Díaz Soriano mdiaz@escola-proa.cat
Víctor Izquierdo Fernández vizquierdo@escola-proa.cat
Lluís Belmonte Roldan lbelmonte@escola-proa.cat
Ana Luisa Campos Bañeres acampos@escola-proa.cat
Gemma Deusedas Yuste gdeusedas@escola-proa.cat
Eduard Niubó Prat eniubo@escola-proa.cat
Begonya Samit Cid bsamit@escola-proa.cat
BATXILLERAT
1 BATX A Josepa V. Alonso Vidaña jvalonso@escola-proa.cat
1 BATX B Ricard Salcedo Gómez rsalcedo@escola-proa.cat
1 BATX C Rosa Maria Murillo Miquel rmmurillo@escola-proa.cat
2 BATX A Maria Teresa Besora Huguet mtbesora@escola-proa.cat
2 BATX B Laura Torró Flor ltorro@escola-proa.cat
2 BATX C Montserrat Estivill Grau mestivill@escola-proa.cat
Coordinació Àngels Gómez Regadera agomez@escola-proa.cat
Montserrat Colomer Ahicart mcolomer@escola-proa.cat
Telmo Moreno Lanaspa tmoreno@escola-proa.cat
Víctor Izquierdo Fernández vizquierdo@escola-proa.cat
Lluís Belmonte Roldan lbelmonte@escola-proa.cat
Ana Luisa Campos Bañeres acampos@escola-proa.cat
Gemma Deusedas Yuste gdeusedas@escola-proa.cat
Eduard Niubó Prat eniubo@escola-proa.cat
Begonya Samit Cid bsamit@escola-proa.cat
PAS
Carme Luque López cluque@escola-proa.cat
Cristina Bosch Taboada cbosch@escola-proa.cat
Lali Arrufat Bertran larrufat@escola-proa.cat
Sonia Lisbona Lecina slisbona@escola-proa.cat
Laura Vinuesa Garcia lvinuesa@escola-proa.cat
Marc Wyneken mwyneken@escola-proa.cat
Mònica García Pérez monicagarcia@escola-proa.ca
CONSERGES
Francisco J. Víudez Caballero fviudez@escola-proa.cat
Lluís Català Alba lcatala@escola-proa.cat
Isabel Cantos icantos@escola-proa.cat
Carme Urrea Urgell carmeurrea@escola-proa.cat
Mercé Soler msoler@escola-proa.cat
INFORMÀTICA
Joaquim Coca Rucarols jcoca@escola-proa.cat
Carles Núñez Pinart canunez@escola-proa.cat
MANTENIMENT
Carles Monje Roge cmonje@escola-proa.cat
David Mena Recio dmena@escola-proa.cat
ESPAI DEL MIGDIA
Coordinació Lourdes Tarafa Falcó ltarafa@escola-proa.cat
Miquel Fernández mifernandez@escola-proa.cat
Cristina Bosch Taboada cbosch@escola-proa.cat
Montserrat Ramos Romagosa mramos@escola-proa.cat
Arola Claramunt Vergara aclaramunt@escola-proa.cat
Carme Urrea Urgell carmeurrea@escola-proa.cat
Cristina Coca Rucarols ccoca@escola-proa.cat
Laura Parada Parra lparada@escola-proa.cat
Marc Wyneken González mwyneken@escola-proa.cat
Mercè Soler López msoler@escola-proa.cat
Remei Vizcarro Mata rvizcarro@escola-proa.cat
Sandra Torner Vallès storner@escola-proa.cat
Trini Barnés Manzanares tbarnes@escola-proa.cat
Xavier Vela Ramírez xvela@escola-proa.cat
Àlex Charles
Anna Martínez
Anna Etxarri
Elva Fernández
Alba Noses
Helena Soler
Mariona Fortuny
Giulia Fanchini
Maria Fernández
Jana Gatnau
Núria Alonso
Sam Costa
Emma Bosch
Júlia Vernet
Joan Muros
Cap de cuina Manuela Baguena
Cuiners/ eres Carmen Gonzalez
Raquel Rodríguez
Isabel Morilla
Marc Cardona
Zona d’aigües Sonia Riofrio
Maria Josefa Perez